سازمان محیط زیست جهت حفظ و صیانت از اراضی ملی و محیط زیست کشور جهت احداث و اجرای پروژه های صنعتی ،گردشگری، درمانی ، خدماتی اقدام به اخذ گزارش زیست محیطی (گزارش اجمالی اثرات زیست محیطی) ، طرح توجیهی زیست محیطی نموده است .

 

با توجه به حساسیت های موجود در زمینه محیط زیست این قبیل طرح ها و پروژه ها باید توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده تهیه و تدوین گردد تا هم ضمن ارائه راهکارهای مفید و کارآمد به کارفرما ؛ کارشناسان سازمان محیط زیست نیز مجاب شده و با اجرایی شدن پروژه موافقت نمایند .

شرکت ارمغان صنعت صدر با دارا بودن بیش از یک دهه سابقه در زمینه تدوین انواع طرح های توجیهی نظیر : طرح توجیهی زیست محیطی ، گزارش اجمالی زیست محیطی ، طرح توجیهی گردشگری ، طرح توجیهی هتل ، طرح توجیهی بوم گردی ، طرح توجیهی واحدهای خدماتی ، طرح توجیهی واحدهای صنعتی ، طرح توجیهی بانکی ، طرح توجیهی جهت اخذ مصوبه بانکی ، طرح توجیهی بانکی ، طرح توجیهی جهت اخذ وام ؛ در فرمت های مختلف و در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین دقت فعالیت می کند .

لازم به توضیح است که تمامی طرح های توجیهی تدوین شده توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده شرکت ارمغان صنعت به مدت شش ماه پشتیبانی می گردد .

جهت تهیه و تدوین انواع طرح های توجیهی تضمینی با ما تماس حاصل فرمایید .

با آرزوی موفقیت برای شما