طرح توجیهی تولید و بسته بندی نوشابه رژیمی،میوه ای،انرژی زا،طعم دار (کولا و...)

نوشابه های گازدار، نوشیدنی هایی هسنتد که از اختلاط آب قابل شرب ، گازکربنیک ، عصاره ، شکر و یا سایر شیرین کننده های طبیعی ، موادافزودنی مجاز ، موادنگهدارنده ، با نسبت های مشخص تشکیل شده باشد.

برای طعم دادن از کولا، وانیل، دارچین، کارامل و همچنین اسانس انواع مرکبات، مخصوصاً پرتقال و لیمو ترش استفاده می کنند. از آنجا که بخش اعظم این نوشیدنی آب بوده و سایر مواد افزودنی بخش ناچیزی دارند، این نوشیدنی را نوشابه نام نهاده اند.

و با شیره ی ذرت یا شکر شیرین می کنند. همچنین برای تهیه ی نوع رژیمی، از مواد شیرین کننده مصنوعی همچون ساخارین، آسپارتام و استفاده می کنند.

 

البته امروزه به علت مضرات قندهای مصنوعی از شیرین کننده های طبیعی بی ضرر مثل استویا نیز استفاده می شود.

این نوشیدنی های گزنده و گوارا پس از مدتی به سرعت در تمام جهان محبوبیت پیدا کردند و اکنون یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی های دنیا هستند.

نوشابه یک نوشیدنی دوست داشتنی که بدون خوردن آن فست فود معنا ندارد.

یکی از فواید این نوشیدنی ها برای افرادی است که مشکل کاهش اشتها و یا هضم غذا را دارا هستند. این نوشیدنی نیز مانند هر خوردنی دیگر اگر بیش از اندازه مصرف شود ، بی ضرر نخواهد بود .

نوشابه‌های انرژی‌زا نوشیدنی‌هایی ملایم هستند که به عنوان زیادکننده انرژی بدن بیش از بقیه نوشیدنی‌های رایج به فروش می‌رسند. و در بین ورزشکاران از محبوبیت ویژه ای برخوردار است .

نوشابه های طعم دار انواع مختلفی دارد ولی معروف ترین آن ها می توان به کولا و پرتغالی که در ایران به زرد و مشکی شناخته می شود اشاره کرد.

گروه مشاورین شرکت ارمغان صنعت طرح توجیهی تولید انواع نوشیدنی های گازدار(انواع نوشابه گازدار) را با دقت نظر بالایی تهیه و تدوین نموده است ، این طرح دارای پارامترهای مدنظر جهت ارائه به سرمایه گذار و کارشناسان بانک جهت اخذ وام بانکی می باشد .

بروز بودن طرح های توجیهی یکی از اصلی ترین موارد مدنظر برای سرمایه گذاری است ، لازم به ذکر است که تمامی طرح های توجیهی تهیه شده در این شرکت بروز و کاملا دقیق بوده و ضمنا با توجه به نیاز متقاضی قابل تغییر است (اصلاحیه انجام می شود) .

لطفا فقط جهت سفارش تماس بگیرید: (در ساعت اداری)

 

 


 جهت مشاوره دوستانه و حقیقی ؛ تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

 

لازم به ذکر است که تمامی طرح های تدوین شده توسط ما دقیق ، بروز و در فرمت های مورد نیاز سرمایه گذار تدوین می گردد ، همچنین به لحاظ مدت زمانی انجام طرح ها در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به نوع طرح تهیه و تدوین خواهد گردید ، (سه روزه ، یک هفته ای ، دو هفته ای ، یک ماهه) .

با تشکر از حسن انتخاب شما

 

تماس با ما

طرح توجیهی انواع آب‌میوه‌های گازدار

 طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع آب معدنی ، انواع دوغ گازدار ، انواع نوشیدنی مالت و انواع بطری PET

طرح توجیهی تولید انواع نوشیدنی های گازدار

طرح توجيهي توليد آب معدنی طعم دار