طرح توجیهی انواع آب‌میوه‌های گازدار

آب‌میوه‌های گازدار بر پایه آب طبیعی و کنسانتره میوه‌ها تولید می‌شوند و از این رو، ارزش تغذیه‌ای آن‌ها به مراتب از سایر نوشابه‌های گازدار بیشتر است.

آب‌میوه‌های گازدار که مدتی است عرضه آن‌ها در فروشگاه‌های مواد غذایی رواج پیدا کرده بر پایه آب‌میوه‌های مختلف تهیه می‌شوند. یعنی این نوشیدنی‌ها هم مانند آب‌میوه‌های پاکتی، دارای حجمی از آب‌میوه طبیعی در کنار برخی ترکیب‌ها و افزودنی‌های دیگر هستند. معمولاً حدود 20 درصد آب‌میوه‌های گازدار را آب خود میوه و سایر آن را آب، شکر، اسانس و ویتامین‌هایی مانند ویتامین C تشکیل داده است. ضمن اینکه مقداری گازکربنیک یا همان CO2 هم به این آب‌میوه‌های گازدار یا نوشیدنی‌های گیاهی گازدار اضافه شده‌اند. گازکربنیک، گازی است که در نوشابه‌ها یا کولاها هم از آن استفاده می‌شود.

 

گروه مشاورین شرکت ارمغان صنعت طرح توجیهی تولید انواع نوشیدنی های گازدار را با دقت نظر بالایی تهیه و تدوین نموده است ، این طرح دارای پامترهای مدنظر جهت ارائه به سرمایه گذار و کارشناسان بانک جهت اخذ وام بانکی می باشد .

بروز بودن طرح های توجیهی یکی از اصلی ترین موارد مدنظر برای سرمایه گذاری است ، لازم به ذکر است که تمامی طرح های توجیهی تهیه شده در این شرکت بروز و کاملا دقیق بوده و ضمنا با توجه به نیاز متقاضی قابل تغییر است (اصلاحیه انجام می شود) .

لطفا فقط جهت سفارش تماس بگیرید: (در ساعت اداری)

 

 


 جهت تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

 

لازم به ذکر است که تمامی طرح های تدوین شده توسط ما دقیق ، بروز و در فرمت های مورد نیاز سرمایه گذار تدوین می گردد ، همچنین به لحاظ مدت زمانی انجام طرح ها در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به نوع طرح تهیه و تدوین خواهد گردید ، (سه روزه ، یک هفته ای ، دو هفته ای ، یک ماهه) .

با تشکر از حسن انتخاب شما

 

تماس با ما

 طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع آب معدنی ، انواع دوغ گازدار ، انواع نوشیدنی مالت و انواع بطری PET

طرح توجیهی تولید انواع نوشیدنی های گازدار

طرح توجيهي توليد آب معدنی طعم دار