طرح توجیهی بوم گردی

صنعت گردشگری می تواند در راستای اقتصاد مقاومتی گام موثری داشته باشد ، چرا که این صنعت با اشتغالزایی برای تعداد زیادی از افراد و بومیان هر منطقه می تواند در کاهش بیکاری و به تبع آن افزایش امید به زندگی ، بهبود و افزایش کیفیت زندگی افراد و در نتیجه آن سبب احساس مفید بودن در افراد یک جامعه می گردد که خود علاوه بر بهبود وضعیت اقتصادی سبب بهبود وضعیت روانی حاکم بر جامعه خواهد شد .

.بوم گردی یا اکوتوریسم در تعریف خلاصه یعنی احترام به طبیعت، احترام به فرهنگ­ گذشته و حال حاضر مردمانی که از سال ها قبل در یک زیست بوم خاص زندگی می کنند. بوم گردی ، واژه ی پیچیده و غریبی نیست، رفتن و بودن در طبیعت و عشق ورزیدن به آن است؛ سفری است مسئولانه که موجب رشد و پایداری زیست بوم ، فرهنگ و کیفیت زندگی ساکنین منطقه ی گردشگری خاصی می شود 

 

با بهبود صنعت گردشگری کشور علاوه بر نشان دادن پتانسیل های گردشگری امان ، همچنین فرهنگ غنی ایرانی اسلامی امان به سایر کشورها  و ارض آوری برای میهنمان می توانیم از این پتانسیل ها برای جذب گردشگران داخلی استفاده نمود که سبب جلوگیری از خروج ارض و حفظ فرهنگ و افزایش عرق ملی خواهد گردید .

در این راستا با توجه به وجود پتانسیل های گردشگری و درمانی کشورمان طرح توجیهی گردشگری ، اقامتی و آبدرمانی توسط کارشناسان شرکت ارمغان صنعت تهیه و تدوین گردیده است .

 

لطفا فقط جهت سفارش تماس بگیرید: (در ساعت اداری)

 

 ج  جهت تهیه این طرح توجیهی و اخذ مجوز  و یا جهت تهیه انواع طرح های توجیهی تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن از شرکت ارمغان صنعت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .

 

لازم به ذکر است که تمامی طرح های تدوین شده توسط ما دقیق ، بروز و در فرمت های مورد نیاز سرمایه گذار تدوین می گردد ، همچنین به لحاظ مدت زمانی انجام طرح ها در کوتاه ترین زمان ممکن با توجه به نوع طرح تهیه و تدوین خواهد گردید ، (سه روزه ، یک هفته ای ، دو هفته ای ، یک ماهه) .

با تشکر از حسن انتخاب شما

تماس با ما