طرح توجیهی زیست محیطی تاسیس بیمارستان 64 تختخوابی روانپزشکی

بیمارستان به عنوان بازوی مهم ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و اولین سطح ارجاع خدمات درمانی ، با قلمرو مسئولیت های مشخص ، مهم ترین موسسه بهداشتی درمانی هر کشوری به حساب می آید .

با توسعه دنیای صنعتی و افزایش فشارهای جسمی - روانی ناشی از زندگی صنعتی، اختلالات مرتبط با استرس در انسان رو به افزایش است. 

طرح توجیهی زیست محیطی بیمارستان روانپزشکی 64 تختخوابی در استان تهران شهرستان ورامین (روستای آجربست) 

سازمان محیط زیست جهت حفظ و صیانت از اراضی ملی و محیط زیست کشور جهت احداث و اجرای پروژه های صنعتی و گردشگری اقدام به اخذ گزارش زیست محیطی (گزارش اجمالی اثرات زیست محیطی) ، طرح توجیهی زیست محیطی نموده است .

با توجه به حساسیت های موجود در زمینه محیط زیست این قبیل طرح ها و پروژه ها باید توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده تهیه و تدوین گردد تا هم ضمن ارائه راهکارهای مفید و کارآمد به کارفرما ؛ کارشناسان سازمان محیط زیست نیز مجاب شده و با اجرایی شدن پروژه موافقت نمایند .

طرح توجیهی زیست محیطی بیمارستان روانپزشکی 64 تختخوابی توسط کارشناسان شرکت ارمغان صنعت و برای اجرا در در استان تهران شهرستان ورامین (روستای آجربست) تهیه و تدوین گردیده است .

جهت تهیه انواع طرح های توجیهی و گزارش زیست محیطی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

 

مطالب مرتبط

 

 

 طرح توجیهی زیست محیطی روغن پایه تصفیه مجدد

 

طرح توجیهی زیست محیطی ورمی کمپوست

 

 

طرح توجیهی زیست محیطی میلگرد

شرکت با مسئولیت محدود یکی از انواع شرکت است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجاری مانند مشاغل بازرگانی ، ساختمانی، تولیدی و غیره تشکیل می‌شود. این نوع از شرکت‌ به این دلیل مسئولیت محدود نامیده می‌شود که برخلاف شرکت‌های تضامنی، مسئولیت هر یک از سهامداران در مورد بدهی‌ها و تعهدات شرکت، محدود به مبلغ سرمایه اولیه شرکت است .

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید باشد؟

حداقل سرمایه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان است و فقط اظهار می شود. همچنین نقل و انتقال سهام در این نوع از شرکت‌ها در دفاتر اسناد رسمی موجب سند صلح رسمی و با تنظیم صورتجلسه‌ی در اداره ثبت شرکت‌ها صورت می‌گیرد.

شرایط سهامداران, هیئت مدیره و بازرسین در مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود حداقل با دو نفر سهامدار تشکیل می‌شود. افراد زیر ۱۸ سال هم به شرط آنکه حق امضایی نداشته باشند می‌توانند سهامدار شوند. کارمندان رسمی دولت در هیچ گونه از شرکتها نمی توانند عضو هیئت مدیره باشند ، در این نوع از شرکت‌ها هیئت مدیره به مدت نامحدود دارای اعتبار و یا با توافق سهامداران برای مدت معلوم انتخاب می‌شود و انتخاب بازرسین شرکت کاملا اختیاری است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

الف- کپی شناسنامه و کارت ملی شرکا و اعضای هیئت مدیره

ب- گواهی عدم سوء پیشینه

نکته : ارائه گواهی عدم سوء پیشینه فقط برای اعضای هیئت مدیره الزامیست

 جهت اخذ مجوز صنعتی اینجا کلیک کنید .

جهت مشاهده مطالب مرتبط اینجا کلیک کنید .

 

ارمغان صنعت صدر در سال 1385 با همت گروهی از اساتید و کارشناسان متخصص در رشته‌های صنایع، مدیریت و اقتصاد با هدف فعالیت در زمینه تحقیق، مشاوره و آموزش در حوزه‌های مدیریت و مهندسی تاسیس گردید. ارمغان صنعت اعتلای صنعت و کارآفرینی، تشویق مدیریت علمی، بومی کردن فناوری پیشرفته و تقویت سرمایه‌گذاری صنعتی را تنها راه دستیابی به توسعه همه جانبه و پایدار می‌داند و در این راستا تلاش کرده است تا به نوبه خود با ترویج فرهنگ سرمایه‌گذاری درست، عالمانه و اندیشیده، سهم خود در این عرصه ملی را تا حد امکان و بضاعت به انجام رساند.

ایجاد کارگروه‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف، حضور در مجامع علمی و مشاوره‌ای، اخذ گواهینامه‌های معتبر ملی و جهانی و انجام پروژه‌های متنوع و مختلف، بخشی از این تلاش‌هاست که عناوین آنها به تفصیل در پی می‌آیند.

 

 


شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به سرمایه گذاری در بخش صنعت دست خواهید یافت .
جهت سفارش طرح به لینک بروید .


 

فرم تماس

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.