مرحله سوم: ارائه تقاضاي اخذ تسهيلات بانكي

 

هر شخص حقيقي يا حقوقي، خصوصي يا تعاوني مي‌تواند نسبت به تسليم تقاضاي اخذ تسهيلات پس از مراحل اخذ صدور موافقت اصولي و تأئيد نقشه هاي معماري براساس موارد ابلاغي و همچنين پس از تأمين 20% از سهم آورده خود اقدام نمايد.

 

سهم آورده هر متقاضي عبارت است از سرمايه گذاري شخص قبل يا در حين ارائه درخواست استفاد ه از تسهيلات مي‌باشد بدين شرح كه پس از هزينه هاي تهيه زمين و ساير هزينه هاي قبل از شروع عمليات ساختماني از قبيل عوارض هاي قانوني و اخذ پروانه، هزينه مهندس مشاور، هزينه هاي تهيه نقشه و غيره نسبت به ساخت 20% اقدام مي‌نمايد و يا در حين ارائه تقاضاي خود 20% از سهم خود را به صورت نقدي نزد بانك توزيع مي‌نمايد.

 

اعطاي تسهيلات به طرحهاي مرتبط با تأسيسات گردشگري و ميراث فرهنگي در بخشهاي احداث، توسعه ، تجهيز و همچنين مرمت و بازسازي طرحها صورت مي‌گيرد كه اعتبار آن از طريق سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري با عقد قرارداد با بانكهاي عامل صورت مي‌گيرد.

ميزان تخصيص تسهيلات به طرحها متناسب با پتانسيل طرح و همچنين ميزان سرمايه گذاري انجام شده و يا در حال انجام مي‌باشد. سرمايه گذاران با در نظر گرفتن شرايط عمومي و خصوصي مناطق قابل سرمايه گذاري از لحاظ توجيهات مالي، فني و اقتصادي هريك از طرحها را با علاقه و ميل شخصي انتخاب و نسبت به تهيه زمين و انجام زير ساختها اقدام مي‌نمايند. توجيهات مالي فني و اقتصادي از عوامل مهم ترغيب سرمايه گذاران به انجام فعاليتهاي گردشگري مي‌باشد. اگر چنانچه طرحي توجيحات لازم مذكور را نداشته باشد قطعاً قابليت اجرا نداشته و سرمايه گذار در حين انجام فعاليت و يا پس از آن با مشكلات روبرو خواهد شد و لذا سرمايه گذاران مكلفند با بررسي دقيق و همه جانبه نسبت به انجام سرمايه گذاري اقدام لازم  را مبذول نمايند.

 

شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به سرمایه گذاری در بخش صنعت دست خواهید یافت . 

جهت سفارش طرح به لینک بروید .


 

فرم تماس

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.

 

 

 

 

جهت نگارش طرحهای توجیهی استاندارد با مصوبه بانکی و صندوق توسعه ملی با ما تماس بگیرید.