كشور ما ايران اسلامي با برخورداري از آثار بجاي مانده از ميراث چند هزار ساله تمدن كهن بشري و جاذبه هاي منجر به فرد تاريخي، فرهنگي و طبيعي سالانه باعث تردد بي شماره گردشگران داخلي و خارجي مي‌باشد . اين قابليت از جهات مختلف مورد توجه قرار مي‌گيرد.

 

بدون ترديد نقش مهم صنعت گردشگري در توسعه پايدار و عبور از بحرانهاي مالي، سياسي ، اقتصادي و ... در هر كشوري مورد توجه مي‌باشد در اين راستا كشور ما از موضوع گردشگري و توسعه اين صنعت مي‌تواند براي برنامه هاي اقتصادي اجتماعي، سياسي به ويژه در جهت توليد اشتغال گامهاي اساسي بردارد . در آمارهاي رسمي جهاني از هر 8 نفر شغل ايجاد شده يك مورد آن متعلق به گردشگري مي‌باشد و اين مهم در كشور ما حائز اهميت بوده و مي توان ادعا نمود اين آمار قابل افزايش نيز مي‌باشد.

 

با مشخص شدن اهميت و لزوم توسعه اين صنعت در كشور و قابليت هاي موجود، بايد اذعان نمود كه سرمايه گذاري در جهت ايجاد، تكميل، توسعه و تجهيز هرچه مناسب تأسيسات گردشگري بيش از پيش مورد توجه دولت و مسئولين محترم قرار مي‌گيرد.

با مطالعه نيازهاي جدي جامعه جهت توسعه زيرساختهاي گردشگري منجمله توسعه تأسيسات و مراكز اقامتي اين امكان را بوجود مي‌آورد كه جذب سرمايه گذاري داخلي و خارجي بدين منظور از اهميت بسزايي برخوردار مي‌باشد.

 

شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به سرمایه گذاری در بخش صنعت دست خواهید یافت . 

جهت سفارش طرح به لینک بروید .


 

فرم تماس

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.

 

 

 

 

جهت نگارش طرحهای توجیهی استاندارد با مصوبه بانکی و صندوق توسعه ملی با ما تماس بگیرید.