براي ثبت درخواست پروانه بهره بردلري در بخش صنعت و معدن از يكي از سه كانال زير مي توانيد اقدام كنيد

 از سايت بهين ياب آدرس http://www.behinyab.ir/ وارد شويد و روي كليد موضوع هاي سرمايه گذاري كليك كنيد 
از درگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت به آدرس  http://www.mimt.gov.ir/ وارد شويد و روي لينك سرمايه گذاري كليك كنيد

1-1-  بر روي آيكن سرمايه گذاري كليك كنيد .

2-  سپس بر روي پروانه بهره برداري ‌كليك كنيد.

 

1- با ورود نام كاربري و رمز خود مي توانيد به فرم هاي ثبت درخواست پروانه بهره برداري دسترسي پيدا كنيد چنانچه تاكنون نام كاربري و رمز دريافت نكرده ايد به لينك موجود در توضيحات پايين فيلدهاي دريافت نام كاربري و رمز مراجعه كرده و روي لينك مربوطه كليك نماييد. پس از تكميل عضويت مجددا به اين صفحه بازگرديد و نام كاربري و رمز خود را وارد نماييد.ضمنا در صورتي كه نام كاربري و رمز عبور خود را فراموش نموده ايد مي توانيد از لينك مشخص شده در همين قسمت استفاده نماييد.

  • نكته مهم: در هنگام عضويت و ايجاد نام كاربري و رمز ، متقاضيان حقيقي بايداطلاعات مربوط به بنگاه(اطلاعات بنگاه) و نوار دفتر ، و متقاضيان حقيقي علاوه بر تكميل اطلاعات دو نوار ياد شده اطلاعات نوار مدير عامل و نوار هيت مديره را كامل كنند( جهت اطلاعات بيشتر به راهنماي حساب كاربر مراجعه نمائيد).

4- پس از ورود نام كاربري و رمز خود صفحه زير را مشاهده مي كنيد كه به طور پيش فرض زبانه 'فرآيند (ثبت درخواست و پيگيري)' باز است. در اين زبانه مي بايست گام هاي مربوط به ورود اطلاعات خواسته شده را تكميل كنيد.

در اين صفحه( صفحه شخصي شما) بالاي صفحه جدولي مشاهده مي كنيد. در صورتيكه در خواستي را قبلا ثبت نموده ايد در اين جدول مي بينيد. ضمنا در اين جدول مراحل فرآيند در يافت پروانه از ابتدا تا انتها براي شما ثابل مشاهده و پي گيري مي باشد.

در صورتيكه مي خواهيد در خواست جديدي ثبت كنيد كلمه اينجا را كليك كنيد

گام 1- انتخاب چواز

در اين گام ابتدا از شما پرسيده مي شود كه آيا از وزارت صنعت ، معدن و تجارت جواز تاسيس دريافت نموده ايد يا خير. در صورات منفي بودن جواب و عدم در يافت جواز، موضوعات سرمايه گذاري  و محصولات توليدي كه جواز آن را دريافت نموده ايد نمايش و توسط شما قابل انتخاب خواهد بود . بعد از انتخاب شما بقيه فرم ها به صورت خام براي شما نمايش داده شده و شما بايد براي ثبت درخواست خود اطلاعات داخل آنها را كامل كنيد..  

 

در صورتي كه جواب شما مثبت بود ، جواز هايي را كه تا كنون در يافت نموده و براي آنها گزارش پيشرفت ارسال نموده ايد در جدولي مشاهده مي كنيد و مي توانيد براي هريك كه مي خواهيد در خواست پروانه دهيد.

  • نكته مهم: شايان ذكر براي يكپارچگي اطلاعات ،متقاضيان مي بايد حداقل يك بار ،اعلام پيشرفت طرح خود را ، از سايت مربوط ارسال نمايند. در صورتيكه متقاضي جوازي دارد كه در جدول ديده نمي شود ، مي بايد حتما اعلام پيشرفت آن را ارسال نمايد.

 

نكته مهم: حتما اطلاعات گام 1 را تائيد نمائيد. در صورت عدم تائيد ، دكمه هاي ذخيره و تائيد در گام هاي بعد فعال نخواهد شد 

گام 2 :مشخصات عمومي

در گام دوم اطلاعات مشخصات عمومي جوازي كه در گام يك ثانتخاب شده است از متقاضي دريافت مي شود، ممكن است قسمتي از اطلاعاتي به صورت پيش فرض از جواز تاسيس به اين قسمت انتقال پيدا كرده باشد در صورت لزوم متقاضي مي تواند نسبت به اصلاح آن اقدام كند.

گام 3: مشخصات سرمايه گذاري

در اين گام مشخصات مربوط به سرمايه گذاري واحد صنعتي از قبيل ماشين الات مورد نياز تعداد، قيمت و ...از متقاضي دريافت مي گردد.

 

گام 4: تسهيلات بانكي

در اين گاماطلاعا مربوط به تسهيلاتي كه متقاضي تا زمان در خواست در يافت نموده جمع آوري مي شود. با توجه به يكپارچگي اطلاعات ممكن است د صورت دريافت تسهيلات اطلاعات آنبه صورت پيش فرض براي متقاضي نمايش داده شود تا متقاضي در صورت نياز آن را اصلاح نمايد..

 

گام 5: مشخصات فني

در اين گام اطلاعات مربوط به محصولات توليدي، فرآيند توليد و ... تكميل مي شود.

پس از تكميل فرم هاي هر 5 گام عبارت تاييد نهايي  ثبت نام فعال ميشود بر روي آن كليك و تاييد نماييد تا اطلاعات شما توسط كارشناس مربوطه بررسي شود.

 


شما در کنار ما  به اطلاع کاملی نسبت به استقرار واحد خود  در بخش صنعت دست خواهید یافت . 

جهت سفارش اخذ پروانه بهره برداری به لینک بروید .


 

فرم تماس

دریافت سئوالات بیشتر از طریق ایمیل شرکت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  02155542363   و  02155033754
اطلاعات بیشتر و خرید مجوز صنایع با شماره 09126309825  ( ساعات تماس 13-8 ) و ( 21-17)

* قبل از هر گونه اقدام در خصوص سرمایه گذاری ، اطلاعات مورد نیاز خود را گردآوری نمائید.